Vervanging gasleiding Prins Hendriklaan eo, Waalre
De levering van gas kan tijdens dit onderhoud soms onderbroken worden. Zo kunnen onze mensen veilig werken. Wij bedanken u voor uw begrip.
Pagina laatst bijgewerkt op: 28 maart 2023, 11:11
Meer informatie
Verwachte startdatum
6 april 2021
Verwachte einddatum
16 juni 2021
Status
Afgerond
Type werkzaamheden
Vervanging gasleiding
Beweegreden
Het gasleidingnet in Waalre is grotendeels in de jaren voor 1970 aangelegd en daarom gedeeltelijk aan vernieuwing toe. Door deze vernieuwing kunt u ook in de toekomst altijd rekenen op betrouwbare energie.Lees meer over werkzaamheden
Plaats
Waalre
Omgeving
Prins Hendriklaan eo
Provincie
Noord-Brabant
Betrokken partijen
Enexis Netbheer, Hurkmans B.V.

Werkzaamheden
In opdracht van Enexis Netbeheer voert aannemer Hurkmans B.V. werkzaamheden uit aan de gasleiding. Het gasleidingnet in Waalre is grotendeels in de jaren voor 1970 aangelegd en daarom gedeeltelijk aan vernieuwing toe. Door deze vernieuwing kunt u ook in de toekomst altijd rekenen op betrouwbare energie.
Vanaf dinsdag 6 april 2021 starten wij met de werkzaamheden. In sommige gevallen vervangen wij de aansluiting gas bij u in de meterkast (of-put). Hier wordt u apart voor benaderd. Onze werkzaamheden duren ongeveer 8 weken tot tweede week juni 2021 en zijn afgestemd met de Gemeente Waalre.
Wij zorgen ervoor dat u zo min mogelijk merkt van onze werkzaamheden. Toch moeten wij u af en toe storen. Helaas is dit onvermijdelijk. Wanneer wij bij u in de straat aan het werk zijn:
- heeft u misschien even geen water of gas. Is een onderbreking in de water- of gasvoorziening nodig? Dan vindt deze plaats op werkdagen tussen 7.30 en 17.00 uur. Hierover wordt u op tijd geïnformeerd.
- moeten wij soms ook bij u in huis of in de voortuin aan de leiding werken. Ook dan maken wij op tijd een afspraak met u.
Om onze werkzaamheden uit te kunnen voeren richt de aannemer een opslagterrein in aan de Oranjelaan.
Mogelijke overlast
Vanaf dinsdag 6 april 2021 kunt u overlast verwachten. Het kan zijn dat:
- u (geluids)overlast heeft door werkverkeer en/of graafmachines in uw buurt.
- uw straat/oprit niet gemakkelijk bereikbaar is doordat de straat is opengebroken.
- de verkeerssituatie tijdelijk gewijzigd wordt door middel van benodigde verkeersmaatregelen.
- er minder parkeermogelijkheden zijn.
- dat u de afvalcontainers op een andere plaats moet neerzetten.
Wij begrijpen dat dit niet prettig is en doen ons best om de overlast zo beperkt mogelijk te houden.
Heeft u algemene vragen, opmerkingen of suggesties?
Neemt u dan contact op met:
Enexis Netbeheer: P. Hurkmans, peter.hurkmans@enexis.nl
Veelgestelde vragen
Wilt u meer informatie tijdens de uitvoering?
Neem dan contact op met onze aannemer W. Hurkmans via: 06-26880557 of whurkmans@hurkmansbv.nl
Herstel van het straatwerk?
Na de aanleg en verwijdering van de leidingen herstelt de aannemer Hurkmans B.V. het straatwerk.
Coronavirus
Enexis Netbeheer doet er alles aan om de regels volgens het RIVM te volgen voor uw en onze veiligheid.