Geldrop: Vervanging gasleiding Eindhovense weg van hsnr: 54 tot hsnr: 66

Pagina laatst bijgewerkt op: 3 mei 2023, 09:29

  • Verwachte startdatum

    19 juni 2023

  • Verwachte einddatum

    28 juli 2023

  • Status

    Gepland

  • Type werkzaamheden

    Vervanging gasleiding

  • Beweegreden

    Het gasleidingnet in Eindhovenseweg Geldrop is gedeeltelijk aan vernieuwing toe. Lees meer over werkzaamheden

  • Plaats

    Geldrop

  • Omgeving

    Eindhovense weg van hsnr: 54 tot hsnr: 66

  • Provincie

    Noord-Brabant

  • Betrokken partijen

    Enexis Netbeheer Hurkmans B,V.

Loading Map
Monteur voor werkbus met gereedschap

Werkzaamheden

Wanneer starten wij met de werkzaamheden?

Vanaf maandag 19 Juni 2023 starten wij met de werkzaamheden. In totaal vernieuwen we ca 150 meter gasleiding in Eindhovenseweg Geldrop (t.h.v. huisnummer 64). In sommige gevallen vervangen wij de aansluiting gas bij u in de meterkast (of-put). Hier wordt u apart voor benadert.

Hoe lang duren de werkzaamheden?

Onze werkzaamheden nemen in totaal ca 5 weken in beslag en zijn afgestemd met de Gemeente Geldrop. De werkzaamheden zijn op onderstaande situatietekeningen aangegeven.

Mogelijke overlast

Wat betekent dit voor u?

wij zorgen ervoor dat u zo min mogelijk merkt van onze werkzaamheden. Toch moeten wij u af en toe storen. Helaas is dit onvermijdelijk. Wanneer wij bij u in de straat aan het werk zijn:

  • hebt u misschien even geen gas. Is een onderbreking in de gasvoorziening nodig? Dan vindt deze plaats op werkdagen tussen 7.30 en 17.00 uur. Hierover wordt u op tijd geïnformeerd.
  • moeten wij soms ook bij u in huis of in de voortuin aan de leiding werken. Ook dan maken wij op tijd een afspraak met u.

Mogelijke overlast op straat?

Vanaf maandag 19 Juni 2023 kunt u overlast verwachten. Het kan zijn dat:

  • u (geluids)overlast hebt door werkverkeer en/of graafmachines in uw buurt.
  • uw straat/oprit niet gemakkelijk bereikbaar is doordat de straat is opengebroken.
  • de verkeerssituatie tijdelijk gewijzigd wordt door middel van benodigde verkeersmaatregelen.
  • er minder parkeermogelijkheden zijn.
  • dat u de afvalcontainers op een andere plaats moet neerzetten.

Wij begrijpen dat dit niet prettig is en doen ons best om de overlast zo beperkt mogelijk te houden.

Herstel van het straatwerk?

Na de aanleg en verwijdering van de leidingen herstelt de aannemer Hurkmans B.V. het straatwerk.