Eindhoven: vervanging gas en waterleiding Sint Jansweg e.o.

Pagina laatst bijgewerkt op: 4 augustus 2023, 11:17

  • Verwachte startdatum

    20 februari 2023

  • Verwachte einddatum

    28 juli 2023

  • Status

    Afgerond

  • Type werkzaamheden

    Vervanging gas- en waterleiding

  • Beweegreden

    Het gasleidingnet rondom de Sint Jansweg in Eindhoven is grotendeels in de jaren voor 1950 aangelegd en daarom gedeeltelijk aan vernieuwing toe. Door deze vernieuwing kunt u ook in de toekomst altijd rekenen op betrouwbare energie.Lees meer over werkzaamheden

  • Plaats

    Eindhoven

  • Omgeving

    Sint Jansweg e.o.

  • Provincie

    Noord-Brabant

  • Betrokken partijen

    Enexis Netbeheer Brabant Water Hurkmans B.V.

Loading Map
Nieuwe elektriciteitsaansluiting

Werkzaamheden

Wat gaat Enexis Netbeheer doen?

In opdracht van Enexis Netbeheer en Brabant Water voert aannemer Hurkmans werkzaamheden uit aan de gas- en water leiding.

Wanneer starten wij met de werkzaamheden?

Vanaf maandag 20 februari 2023 starten wij met de werkzaamheden. We gaan de gas- en waterleiding vernieuwen. In sommige gevallen vervangen wij de aansluiting voor gas en water bij u in de meterkast (of-put). Hier wordt u apart voor benadert.

Hoe lang duren de werkzaamheden?

Onze werkzaamheden nemen in totaal ca 22 weken in beslag en zijn afgestemd met de Gemeente Eindhoven. De plaats van de werkzaamheden is op bovenstaande situatietekeningen aangegeven.

Mogelijke overlast

Wat betekent dit voor u?

wij zorgen ervoor dat u zo min mogelijk merkt van onze werkzaamheden. Toch moeten wij u af en toe storen. Helaas is dit onvermijdelijk. Wanneer wij bij u in de straat aan het werk zijn:

  • heeft u misschien even geen gas. Is een onderbreking in de gasvoorziening nodig? Dan vindt deze plaats op werkdagen tussen 7.30 en 17.00 uur. Hierover wordt u op tijd geïnformeerd.
  • moeten wij soms ook bij u in huis of in de voortuin aan de leiding werken. Ook dan maken wij op tijd een afspraak met u.

Mogelijke overlast op straat?

Vanaf maandag 20 februari 2023 kunt u overlast verwachten. Het kan zijn dat:

  • u (geluids)overlast heeft door werkverkeer en/of graafmachines in uw buurt.
  • uw straat/oprit niet gemakkelijk bereikbaar is doordat de straat is opengebroken.
  • de verkeerssituatie tijdelijk gewijzigd wordt door middel van benodigde verkeersmaatregelen.
  • er minder parkeermogelijkheden zijn.
  • dat u de afvalcontainers op een andere plaats moet neerzetten.

Wij begrijpen dat dit niet prettig is en doen ons best om de overlast zo beperkt mogelijk te houden.

Herstel van het straatwerk?

Na de aanleg en verwijdering van de leidingen herstelt de aannemer Hurkmans het straatwerk.

Heeft u algemene vragen, opmerkingen of suggesties?

Neemt u dan tijdens kantooruren telefonisch contact op met onze klantenservice, bereikbaar op werkdagen van 8.00 uur tot 17.00 uur  op nummer 088-857 70 00