Venlo: Excelsiorstraat – Kabelwerkzaamheden

Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, gaan wij het energienet uitbreiden. We plaatsen nieuwe kabels in en rondom de Excelsiorstraat. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam elektriciteitsnet.

Werkzaamheden

We voeren de volgende werkzaamheden uit: Graaf- en kabelwerkzaamheden in de straat en in de stoep. De werkzaamheden in de Excelsiorstraat starten 17 november 2025 en duren, onder voorbehoud van omstandigheden, ongeveer 5 weken. In die periode zijn aangelegen woningen aan de Excelsiorstraat en De schansgraaf enkel te voet en met de fiets bereikbaar. De werkzaamheden vinden plaats tussen 07.00 en 17.00 uur. Dit kan soms voor (geluid)overlast zorgen. Wij doen er alles aan om de overlast zoveel mogelijk te beperken.

Monteurs in greppel
1 van 3
Loading Map

Over het project

  • Verwachte startdatum

    17 november 2025

  • Verwachte einddatum

    1 december 2025

  • Status

    In voorbereiding
    Bekijk planning

  • Type werkzaamheden

    Kabelwerkzaamheden

  • Locatie

    Venlo - Excelsiorstraat

  • Betrokken partijen

    • Gemeente Venlo
    • Van Geleuken Energie en Water

Documenten

Veelgestelde vragen

  • Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, voeren wij onderhoudswerkzaamheden uit aan het elektriciteitsnet. Daarnaast breiden wij ook het net uit. Dit doen we onder andere om de energietransitie te realiseren. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam net.

    Heeft dit antwoord u geholpen?

Contact

Heeft u vragen over het project en/of de werkzaamheden? Stuur ons dan een bericht via het contactformulier. We helpen u graag.

Blijf op de hoogte met de BouwApp

Met de BouwApp bent u op de hoogte van de laatste informatie over de werkzaamheden. Download de app op uw smartphone of tablet en kies: Enexis Excelsiorstraat: