Best - Dijkstraten en Heivelden: PILS buurtaanpak
Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, gaan wij het energienet uitbreiden. We vernieuwen de kabels aan de Dijkstraten en Heivelden in Best. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam elektriciteitsnet.
Over dit project
Uitbreiding elektriciteitsnet
Looptijd
van 1 juli 2026
tot 31 december 2028Status
In voorbereiding
Betrokken partijen
- Hanab Distribution
Werkzaamheden
We voeren de volgende werkzaamheden uit: Vervangen van de midden en laagspanning onder de grond. De werkzaamheden aan de Dijkstraten en Heivelden starten medio juli 2026 en duren, onder voorbehoud van omstandigheden, tot 31 december 2028. In die periode kunt u werkverkeer tegenkomen in de omgeving. De werkzaamheden vinden plaats tussen 07.00 en 17.00 uur. Dit kan soms voor enige (geluid)overlast zorgen. Wij doen er alles aan om de overlast zoveel mogelijk te beperken.

Contact
Heeft u vragen over de Buurtaanpak Dijkstraten en Heivelden in Best? Neem dan contact op met de omgevingsmanager van dit project via onderstaand formulier.
Neem voor algemene vragen contact op met de klantenservice.