Overzicht Nederlandse energieleveranciers

Bij de volgende Nederlandse energieleveranciers kunt u een energiecontract afsluiten voor het leveren van elektriciteit en gas:
 Energieleverancier Telefoonnummer   Website
 Allure Energie  085 - 902 29 30  www.allure-energie.nl
 Anode Energie  0180 - 64 44 04  www.anode.nl
 BudgetEnergie  020 - 205 55 55  www.budgetenergie.nl
 Chiriqui B.V.  036 - 522 06 50  www.leonzeewolde.nl
 De Groene Stroomfabriek  088 - 105 11 33  www.degroenestroomfabriek.nl
 De Vrije Energie Producent  074 - 376 62 43 www.devrijeenergieproducent.nl
 DELTA  0118 - 22 55 00  www.delta.nl
 DGB Energie  0523 - 68 33 39  www.dgbenergie.nl
 Duurzame Energie Unie  0222 - 76 00 44  www.duurzameenergieunie.nl
 easyEnergy  0858 - 88 36 58  www.easyenergy.com
 E.ON Benelux Levering  0900 - 0601  www.eon.nl
 Eneco Consumenten  088 - 89 55 955  www.eneco.nl
 Eneco Zakelijk  0800 - 1555  www.eneco.nl
 Energiedirect.nl  0900 - 334 73 28  www.energiedirect.nl
 EnergieFlex  088 - 304 10 00  www.energieflex.nl
 ENGIE consument  088 - 444 66 70  www.engie-energie.nl
 ENGIE zakelijk  088 - 769 30 00  www.engie-zakelijk.nl
 Essent Consumenten & ZZP  0900 - 1550  www.essent.nl
 Essent MKB  0900 - 1466  www.essent.nl
 FENOR energie  085 - 77 33 120  www.fenor.nl
 Gazprom Energy  0800 - 429 77 67  www.gazprom-energy.nl
 GP Groot energie  088 - 472 10 70  www.gpgrootenergie.nl
 Greenchoice  010 - 478 23 26  www.greenchoice.nl
 Greenfoot Energy  088 - 733 36 33  www.greenfoot.nl
 Grunneger Power  050 - 820 04 92  www.grunnegerpower.nl
 Gulf Gas and Power (zakelijke markt)  085 002 35 80  www.gulfgasandpower.nl
 Hezelaer  076 - 303 07 20  www.hezelaer.nl
 Huismerk Energie  088 - 105 11 22  www.huismerkenergie.nl
 HVC  0800 - 482 36 37  www.hvcgroep.nl
 Greenspread energie  085 - 484 76 76  www.inenergie.nl
 Innova Energie  070 - 301 66 10  www.innovaenergie.nl
 Kleinverbruik Energie Nederland  0174 - 78 71 01  www.kasenergy.nl
 MAIN Energie  088 - 080 91 00  www.mainenergie.nl
 Naked Energie B.V.  085 - 049 2711  www.naked-energy.nl
 NLE  088 - 730 73 07  www.nle.nl
 Nieuwestroom  085 - 401 14 70  www.nieuwestroom.nl
 Noordelijk Lokaal Duurzaam  085 - 016 01 11  www.noordelijklokaalduurzaam.nl
 Nuon  0900 - 0808  www.nuon.com
 OXXIO  088 89 55 999  www.oxxio.nl
 PZEM (zakelijke markt)  088 - 134 60 00  www.pzem.nl
 Powerpeers B.V.  020 - 220 23 00  www.powerpeers.nl
 Qurrent  088 - 777 12 00  www.qurrent.nl
 Qwint Energie  074 - 250 06 08  www.qwint.nl
 Raedthuys Pure Energie  053 - 434 12 00  www.raedthuys.nl
 Robin Energie  0318 - 75 48 62   www.robinenergie.nl
 Scholt Energy Control (zakelijke markt)  040 - 368 12 23  https://nl.scholt.com
 SEPA Green  088 - 012 48 00  www.sepagreen.nl
 ServiceHouse  033 - 206 96 40  www.servicehouse.nl
 Total Gas & Power Nederland BV  088 - 334 50 72  www.total-energie.nl
 United Consumers  040 - 235 05 60  www.unitedconsumers.com
 Van Helder  020 - 205 04 85  www.vanhelder.nl
 Vandebron Energie  088 - 044 45 55  www.vandebron.nl
 Vrij Op Naam  085 - 303 36 52  www.vrijopnaam.nl
 Woonenergie  0800 - 1466  www.woonenergie.nl
 ZonXnet  Geen telefoon  www.zonxnet.nl