Eindhoven - Genneperzijde: uitbreiding elektriciteitsnet
Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, gaan wij het energienet uitbreiden. We plaatsen nieuwe elektriciteitshuisjes in Genneperzijde, Eindhoven. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam elektriciteitsnet.
Over dit project
Uitbreiding elektriciteitsnet
Status
In voorbereiding
Betrokken partijen
- Gemeente Eindhoven
- Hurkmans
Werkzaamheden
De werkzaamheden in Genneperzijde starten in 2026 (startdatum onbekend) en duren, onder voorbehoud van omstandigheden, ongeveer een jaar. In die periode kunt u werkverkeer tegenkomen in de omgeving. De werkzaamheden vinden plaats tussen 07.00 en 17.00 uur. Dit kan soms voor enige (geluid)overlast zorgen. Wij doen er alles aan om de overlast zoveel mogelijk te beperken.
Veelgestelde vragen
- Waarom breiden we het energienet uit?
Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, voeren wij onderhoudswerkzaamheden uit aan het elektriciteitsnet. Daarnaast breiden wij ook het net uit. Dit doen we onder andere om de energietransitie te realiseren. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam net.
Heeft dit antwoord u geholpen?

Contact
Heeft u vragen over de Buurtaanpak Genneperzijde in Eindhoven? Neem dan contact op met de omgevingsmanager van dit project via onderstaand formulier.
Blijf op de hoogte met de BouwApp
Met de BouwApp bent u op de hoogte van de laatste informatie over de werkzaamheden. Download de app op uw smartphone of tablet en kies: Buurtaanpak Enexis Genneperzijde.