ROERDALEN - VLODROP Nieuwe elektriciteitshuisjes en kabelwerkzaamheden

Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, gaan wij het energienet uitbreiden. In Vlodrop worden 8 nieuwe elektriciteitshuisjes gebouwd. De locatie van de elektriciteitshuisje is zorgvuldig en in overleg met de gemeente Roerdalen uitgezocht op basis van veiligheid en ondergrondse infrastructuur. Daarnaast letten we er ook op dat de leefomgeving zo weinig mogelijk wordt aangetast. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam elektriciteitsnet.

Werkzaamheden

We voeren de volgende werkzaamheden uit: plaatsen elektriciteitshuisjes en kabelwerkzaamheden. De werkzaamheden in Vlodrop starten begin november 2025 en duren, onder voorbehoud van omstandigheden, ongeveer anderhalf jaar. In die periode kunt u werkverkeer tegenkomen in de omgeving. De werkzaamheden vinden plaats tussen 07.00 en 17.00 uur. Dit kan soms voor enige (geluid)overlast zorgen. Wij doen er alles aan om de overlast zoveel mogelijk te beperken.

 

Loading Map

Over het project

  • Verwachte startdatum

    3 november 2025

  • Verwachte einddatum

    1 april 2027

  • Status

    In voorbereiding
    Bekijk planning

  • Type werkzaamheden

    Nieuw elektriciteitshuisje

  • Locatie

    Roerdalen - Vlodrop -

  • Betrokken partijen

    • Gemeente Roerdalen
    • APK infra

Veelgestelde vragen

  • Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, voeren wij onderhoudswerkzaamheden uit aan het elektriciteitsnet. Daarnaast breiden wij ook het net uit. Dit doen we onder andere om de energietransitie te realiseren. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam net.

    Heeft dit antwoord u geholpen?

Contact

Heeft u vragen over het project en/of de werkzaamheden? Stuur ons dan een bericht via het contactformulier. We helpen u graag.