Horst aan de Maas – Sevenum – Verspreide huizen
Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, gaan wij het energienet uitbreiden. We plaatsen nieuwe elektriciteitshuisjes op diverse plekken en vernieuwen en verzwaren het stroomnet. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam elektriciteitsnet.
Over dit project
Uitbreiding elektriciteitsnet
Looptijd
van 11 mei 2026
tot 31 december 2027Status
In uitvoering
Betrokken partijen
- Gemeente Horst aan de Maas
- BGM Engineering
Werkzaamheden
We voeren de volgende werkzaamheden uit: plaatsen nieuwe elektriciteitshuisjes en vernieuwen en verzwaren het stroomnet. De werkzaamheden in het buitengebied van Sevenum starten in mei 2026 en duren ongeveer tot eind 2027, onder voorbehoud van omstandigheden. De werkzaamheden worden uitgevoerd in verschillende fases.
U kunt werkverkeer tegenkomen in de omgeving. De werkzaamheden vinden plaats tussen 07.00 en 17.00 uur. Dit kan soms voor enige (geluid)overlast zorgen. Wij doen er alles aan om de overlast zoveel mogelijk te beperken.
Extra informatie
Op de hoogte blijven van de werkzaamheden
Via de post ontvangt u van Enexis de belangrijkste informatie. Ongeveer 2 weken voor aanvang van de werkzaamheden bij u in de buurt ontvangt u een brief met belangrijke informatie over de werkzaamheden in uw omgeving. Uiterlijk 5 dagen voor de stroomonderbreking ontvangt u een brief met daarin informatie over het moment waarop wij u vragen thuis te zijn.
Daarnaast kunt u via de BouwApp; ook de meest actuele informatie inzien, bijvoorbeeld wanneer er werkzaamheden uitlopen. Download de BouwApp via de Appstore of via Google Play.
Hoeveel fases zijn er voor dit project?
Dit project heeft 8 deelgebieden die achtereenvolgend, en soms tegelijk worden uitgevoerd. Dat is onder andere afhankelijk van de planning, capaciteiten van de aannemer en van de (weer)omstandigheden
Inhoud wordt geladen.
Actuele informatie via onze BouwApp
Wilt u op de hoogte worden gehouden van dit project? Download dan de BouwApp op uw mobiele telefoon of tablet. Of scroll hiernaast.
Voordelen van de BouwApp
- Ontvang direct een melding wanneer wij een bericht plaatsen over het project
- Bekijk de laatste versie van de planning
- Neem gemakkelijk content met ons op

Contact
Heeft u vragen over het plaatsen van nieuwe elektriciteitshuisjes en vernieuwen en verzwaren het stroomnet in Sevenum? Neem dan contact op met de omgevingsmanager van dit project via onderstaand formulier.