Horst aan de Maas – Sevenum – Verspreide huizen

Om het energienet veilig en betrouwbaar te houden, gaan wij het energienet uitbreiden. We plaatsen nieuwe elektriciteitshuisjes op diverse plekken en vernieuwen en verzwaren het stroomnet. Zo zorgen we er nu en in de toekomst voor dat u kunt vertrouwen op een stabiel en duurzaam elektriciteitsnet.

Werkzaamheden

We voeren de volgende werkzaamheden uit: plaatsen  nieuwe elektriciteitshuisjes en vernieuwen en verzwaren het stroomnet. De werkzaamheden in het buitengebied van Sevenum starten in mei 2026 en duren ongeveer tot eind 2027, onder voorbehoud van omstandigheden. De werkzaamheden worden uitgevoerd in verschillende fases.
U kunt  werkverkeer tegenkomen in de omgeving. De werkzaamheden vinden plaats tussen 07.00 en 17.00 uur. Dit kan soms voor enige (geluid)overlast zorgen. Wij doen er alles aan om de overlast zoveel mogelijk te beperken.

Actuele informatie via onze BouwApp

Wilt u op de hoogte worden gehouden van dit project? Download dan de BouwApp op uw mobiele telefoon of tablet. Of scroll hiernaast.

Voordelen van de BouwApp

  • Ontvang direct een melding wanneer wij een bericht plaatsen over het project
  • Bekijk de laatste versie van de planning
  • Neem gemakkelijk content met ons op

Inhoud wordt geladen.

Monteurs in greppel
Loading Map

Over het project

  • Verwachte startdatum

    11 mei 2026

  • Verwachte einddatum

    31 december 2027

  • Status

    In uitvoering
    Bekijk planning

  • Type werkzaamheden

    Uitbreiding elektriciteitsnet

  • Locatie

    Verspreide huizen Buitengebied - Sevenum

  • Betrokken partijen

    • Gemeente Horst aan de Maas
    • BGM Engineering

Veelgestelde vragen

  • Via de post ontvangt u van Enexis de belangrijkste informatie. Ongeveer 2 weken voor aanvang van de werkzaamheden bij u in de buurt ontvangt u een brief met belangrijke informatie over de werkzaamheden in uw omgeving. Uiterlijk 5 dagen voor de stroomonderbreking ontvangt u een brief met daarin informatie over het moment waarop wij u vragen thuis te zijn. Daarnaast kunt u via de BouwApp  ook de meest actuele informatie inzien, bijvoorbeeld wanneer er werkzaamheden uitlopen. Download de BouwApp via de Appstore of via Google Play. 

    Heeft dit antwoord u geholpen?
  • Voor de meest actuele ontwikkelingen en voortgang, kunt u de BouwApp volgen
    Heeft dit antwoord u geholpen?
  • Dit project heeft 8 deelgebieden die achtereenvolgend, en soms tegelijk worden uitgevoerd. Dat is onder andere afhankelijk van de planning, capaciteiten van de aannemer en van de (weer)omstandigheden
    Heeft dit antwoord u geholpen?

Contact

Heeft u vragen over het plaatsen  van nieuwe elektriciteitshuisjes en vernieuwen en verzwaren het stroomnet  in Sevenum ? Neem dan contact op met de omgevingsmanager van dit project via onderstaand formulier.